RANQUING COPA CATALANA CLUBS ACTUAL»

CLUBS MASCULINS

CLUBS_MASCULINSCUNITVILANOVAPLATJAdAROBADALONAPUNTS
PRAT TRIATLO 19940000554
CLUB NATACIO BARCELONA0000500
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC0000490
C.N. SABADELL0000430
C. TRIATLO MONTORNES0000368
C.N. REUS PLOMS0000356
CLUB TRIATLO GRANOLLERS0000352
CLUB NATACIO MINORISA0000292
C.A. IGUALADA0000286
ASS ESPORTIVA ROCKETS0000228
CLUB NATACIO SITGES0000202
CERDANYOLA CH0000188
TG TRIATLO SITGES0000182
C.N. MATARO0000162
CERRR IGUALADA0000130
CLUB NATACIO RUBI0000118
TGCBINN000078
C.E. MASQUES ST ANDREU000074
C.E. RAYOTEAM000070
CLUB NATACIO CALDES000064
CLUB TRIATLO SABADELL000064
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES000062
CLUB ESPORTIU Z5000058
ITRIATLETES SOLIDARIS000058
TRI+9 EL MASNOU000056
OPTIMS CLUB TRIATLO000056
C.E. VILA OLIMPICA000054
C.A. LES TORTUGUES000054
GAVA TRIATLO000052
C.N. MOLINS DE REI000050



CLUBS FEMENINS

CLUBS_FEMENINSCUNITVILANOVAPLATJAdAROBADALONAPUNTS
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC0000564
C.N. SABADELL0000534
PRAT TRIATLO 19940000528
CERDANYOLA CH0000246
CLUB NATACIO RUBI0000228
CLUB TRIATLO GRANOLLERS0000226
CERRR IGUALADA0000216
C.A. IGUALADA0000214
TG TRIATLO SITGES0000202
C.N. REUS PLOMS0000156
CLUB ESPORTIU Z50000144
C.E. VILA OLIMPICA0000142
GOO SPORT CLUB0000130
C.N. MATARO000078

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32