RANQUING TEMPORADA ACTUAL»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILADE.PRAT.PINEDA.GIRONA.VIC.BONUSPUNTS
C.E.T. DISTANCE90908410010010390
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC1007890909010380
PRAT TRIATLO 199462100100607810350
C.E. RAYOTEAM748478847610332
C.A. IGUALADA786670768410318
CLUB TRIATLO CORNELLA847476748316
FLOR DE TRIATLO727674727410306
CCT SALOU COSTA DAURADA686466787210294
C.E. KATOA BARCELONA707072708290
CLUB NATACIO BARCELONA666868686610280
C.N. MATARO647262706410280
TRICBM-CALELLA765858646810276
C. TRIATLO MONTORNES586264666010262
CLUB NATACIO BANYOLES606060626210254
C.N. VIC-ETB58260



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILADE.PRAT.PINEDA.GIRONA.VIC.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO GRANOLLERS10090661007410374
TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM7810084768346
CLUB ESPORTIU Z5907076789010344
TRI+9 EL MASNOU7210078628410344
CLUB TRIATLO VALLIRANA7684681008336
TEAM TRIRELAY607690747810328
TGCBINN707474907010318
C.E. NO TE PARES846672767210314
C.N. SABADELL786268726810296
C.N. BADALONA748470528288
CLUB NATACIO RUBI686466648270
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES625864628254
GAVA TRIATLO665460608248
CLUB NATACIO MINORISA644870548244
CLUB NATACIO SITGES565264568236
CLUB TRIATLO SABADELL5662586182
VILADECANS TRIATLO5460606180
OPTIMS CLUB TRIATLO46664116
C.N. TERRASSA44584106
CLUB VO2 TEAM72274
CLUB ESPORTIU TRI 4.4068270
CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL58260
C.A. LES TORTUGUES50252



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (MASCULÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................VILADE.PRAT.PINEDA.GIRONA.VIC.BONUSPUNTS
C.E. TRIATLO PICORNELL10090849010010390
C.E. CERDANYOLA A.T.9084100848366
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS7210090688338
CLUB NATACIO OLOT847674908332
CLUB PROAM747478848318
CLUB NATACIO CALDES707076788302
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES686476647410292
G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG7278606216
NAN OLIVERAS TEAM781004182
CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO72764152
TRIATLO LHOSPITALET78704152
WE RUN TEAM62624128
C.E. TRIPLAY LLOBREGAT76278
TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO74276
C.N. VILAFRANCA 72274
SBR OPEN TEAM68270
CLUB TRIBANDA TRIATLO66268
TRANSTRIATLON66268
L´3SCOLA SANT JUST66268
C.E. VILA OLIMPICA64266
C.T. LA POBLA62264
C. BCN TRIATHLON TOTAL360262



CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................VILADE.PRAT.PINEDA.GIRONA.VIC.BONUSPUNTS
PRAT TRIATLO 199490901009010010390
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC100100761008384
C.E. KATOA BARCELONA848484908350
CLUB TRIATLO CORNELLA727878847810328
CLUB NATACIO BARCELONA787290768324
CLUB ESPORTIU Z5687278748300
CCT SALOU COSTA DAURADA706666848294
CLUB TRIATLO GRANOLLERS667470768294
C.N. MATARO7476746230
TGCBINN6870646208
C.A. IGUALADA76684148

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................VILADE.PRAT.PINEDA.GIRONA.VIC.BONUSPUNTS
C.N. SABADELL100748406264
TRI+9 EL MASNOU76729006244
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS10010004204
TEAM TRIRELAY849004178
FLOR DE TRIATLO787804160
CLUB NATACIO SITGES787004152
C.E. TRIATLO PICORNELL10002102
TRANSTRIATLON900292
CLUB PROAM900292
L´3SCOLA SANT JUST840286
C.N. TARRACO760278
TRICBM-CALELLA760278
CLUB NATACIO BANYOLES740276
C. BCN TRIATHLON TOTAL3720274

CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (FEMENÍ) (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32