RANQUING TEMPORADA 2012-2013»

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.Balagu.AMETLL.TERRAS.CABRIL.MATARÓ.ÒDENA.SOLSON.BLANES.VALLFO.BONUSPUNTS
C.N. REUS PLOMS901008410010010010014604
C. TRI. GRANOLLERS8474908478100100789418570
CLUB TRIATLO LLUUANES10090908478909090908420570
C.T. S.J. ABADESSES721007684721008814534
C.N. VIC-ETB76787890728484748618518
C.E. TRIBIKE CABRILS78847674767612476
C.N. PRAT-TRIATLO6670707274747474708220470
C.E.T. DISTANCE68726068707878767818470
CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS7472666866587076728020464
LA SALLE TRIATLO7078667066648414448
CLUB TRIATLO SABADELL6660645854627214396
CLUB NATACIO RUBI68625860567012386
CERRR IGUALADA7462527611010384
CLUB TRIATLO VALLIRANA686264667410344
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO767054688276
C.N. CATALUNYA5856766196
C.N. MOLINS DE REI6456606186
C.N. MATARO72644140
CLUB NATACIÓ SITGES68270
SBR62264



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.Balagu.AMETLL.TERRAS.CABRIL.MATARÓ.ÒDENA.SOLSON.BLANES.VALLFO.BONUSPUNTS
CLUB TRI-BU84849010010010010014588
CLUB MEDINA TRIATLO1009010010090908414584
CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO90767478849011014542
C.A. IGUALADA84647490848476748818524
CLUB NATACIO BANYOLES7890788476727478729420522
SOC ATLETICA CORBERA747258727610362
CLUB NAUTIC MASNOU767274708300
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES707666668286
CLUB NATACIO CENTELLES100100786284
CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG8476686234
C.E. WHERE IS THE LIMIT ?7064646204
C. ATLETISME MONTORNES90784172
CLUB TRIATLO LLEIDA 78744156
C.T. PARETS DEL VALLES66684138
TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM60664130
JOVENTUT ATLETICA MONTCADA72524128
CLUB TRIBANDA TRIATLO70504124
C.E. PEDALA.CAT BALAGUER1002102
CERDANYOLA CH78280
CLUB TRIATLO BLANES78280
CLUB NATACIO CALDES76278
TEAM CALELLA TRIATHLON70272
C.N. MANRESA70272
C BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOS68270
CEME68270
C.E. TERRASSASPORTS 64266
C.E. PICORNELL62264
C.N. SABADELL62264
TRIATE60262
C.E. SISTRELLS56258
CLUB VO254256
TRIATLO BAIX MONTSENY48250



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TAVERN.Balagu.AMETLL.TERRAS.CABRIL.MATARÓ.ÒDENA.SOLSON.BLANES.VALLFO.BONUSPUNTS
C.N. REUS PLOMS100841001009010011014614
C.T.S.J. ABADESSES9010090761007810010016596
CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS84908484849012528
C.N. PRAT-TRIATLO787874848410408
C. TRI. GRANOLLERS10078906274
C.A. IGUALADA901004194
CLUB TRIATLO BLANES90292
C.E.T. DISTANCE90292
CLUB NATACIO BANYOLES78280

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32