RANQUING TEMPORADA 2012-2013»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.Balagu.AMETLL.TERRAS.CABRIL.MATARÓ.ÒDENA.SOLSON.BLANES.VALLFO.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO LLUÇANES000000000010504
CLUB MEDINA TRIATLO000000000010490
T-BIKES CLUB TRIATLO000000000010440
C.N. REUS PLOMS000000000010430
CLUB TRIATLO GRANOLLERS000000000010424
PRAT TRIATLO 1994000000000010400
TEAM CALELLA TRIATHLON000000000010380
CLUB NATACIO BANYOLES000000000010376
CERRR IGUALADA000000000010374
CAMBRILS CLUB TRIATLO000000000010362
CLUB TRI5U00000000006220
C.N. VIC-ETB00000000006202



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.Balagu.AMETLL.TERRAS.CABRIL.MATARÓ.ÒDENA.SOLSON.BLANES.VALLFO.BONUSPUNTS
C.A. IGUALADA000000000010520
CLUB TRIATLO SABADELL000000000010484
SOCIETAT ATLETICA CORBERA000000000010402
CERDANYOLA CH000000000010400
CLUB ESPORTIU Z500000000008364
TRIACTIVA L`AMETLLA DEL VALLÈS00000000008306
CLUB TRIATLO MALGRAT00000000006236
CLUB TRIATLO LLEIDA 00000000006230
CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY00000000006214
CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA00000000004180
OPTIMS CLUB TRIATLO00000000004174
GAVA TRIATLO00000000004156
C. TRIATLO MONTORNES00000000004142
C.E. RAYOTEAM00000000004142
TRI+9 EL MASNOU0000000000276
TG TRIATLO SITGES0000000000268
C.A. LES TORTUGUES0000000000268
C.N. VILAFRANCA 0000000000268
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO0000000000266



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVERN.Balagu.AMETLL.TERRAS.CABRIL.MATARÓ.ÒDENA.SOLSON.BLANES.VALLFO.BONUSPUNTS
C.E. PEDALA.CAT BALAGUER000000000010504
CLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVÀS00000000006300
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC00000000006286
CLUB TRIBANDA TRIATLO00000000004184
FLOR DE TRIATLÓ00000000002112
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA00000000002100
C.E. PENEDES COSTA DAURADA0000000000286
TGCBINN0000000000286
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS0000000000280
CLUB TRIATLO CORNELLA0000000000280
CLUB NATACIO SITGES0000000000280



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TAVERN.Balagu.AMETLL.TERRAS.CABRIL.MATARÓ.ÒDENA.SOLSON.BLANES.VALLFO.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO GRANOLLERS000000000010488
CERDANYOLA CH000000000010408
TEAM CALELLA TRIATHLON000000000010392
C.N. REUS PLOMS00000000008388
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC00000000008376
PRAT TRIATLO 199400000000008338
CERRR IGUALADA00000000008312
C.A. IGUALADA00000000006278
TG TRIATLO SITGES00000000006218

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32