RANQUING TEMPORADA 2014-2015»

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
CLUB MEDINA TRIATLO00000000010394
T-BIKES CLUB TRIATLO00000000010382
CERRR IGUALADA0000000008378
CLUB TRIATLO LLUÇANES00000000010372
C.N. REUS PLOMS00000000010360
CLUB TRIATLO GRANOLLERS00000000010320
VEC CYCLING AND RUN00000000010314
CLUB TRIATLO VALLIRANA0000000008300
PRAT TRIATLO 199400000000010294
A.C. PARETS RAVET BIKE00000000010290
CLUB NATACIO BANYOLES00000000010286
TEAM CALELLA TRIATHLON00000000010286
C.N. VIC-ETB0000000008282
CAMBRILS CLUB TRIATLO00000000010278
CLUB TRI5U0000000008270
CLUB ESPORTIU Z50000000008268
C. TRIATLO MONTORNES00000000010244
C.A. IGUALADA00000000010234
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY00000000010228
SOCIETAT ATLETICA CORBERA00000000010218
CLUB TRIATLÓ LLEIDA 00000000010214
C.A. LES TORTUGUES0000000008164
CLUB TRIATLO SABADELL0000000006160
CLUB NATACIO RUBI0000000006156
TG TRIATLO SITGES0000000006126
OPTIMS CLUB TRIATLO0000000004100
TRI+9 EL MASNOU000000000496
GAVA TRIATLO000000000292
TRIATLO L´HOSPITALET000000000488
C.E. NO TE PARES000000000482
C.N. VILAFRANCA 000000000276
CERDANYOLA CH000000000262
VILADECANS TRIATLO000000000252
C.E. KATOA BARCELONA000000000252
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO000000000250
C.E. RAYOTEAM000000000244
CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA000000000242
CLUB TRIATLO MALGRAT000000000236
TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES000000000228
CLUB NATACIO MINORISA000000000226



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
C.N. REUS PLOMS00000000010410
PRAT TRIATLO 199400000000010396
CLUB TRIATLO GRANOLLERS00000000010376
CERRR IGUALADA00000000010360
CERDANYOLA CH0000000008326
C.A. IGUALADA0000000006270
TG TRIATLO SITGES000000000296
C.E. RAYOTEAM000000000276
C.A. LES TORTUGUES000000000276

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32