RANQUING TEMPORADA 2014-2015»

CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
CLUB MEDINA TRIATLO841008410010010078908618508
T-BIKES CLUB TRIATLO78847876789010010011018502
C.N. REUS PLOMS909010078907890689418482
CLUB TRIATLO LLUÇANES1007890848484848410018476
CERRR IGUALADA72666690647474668818416
CLUB TRIATLO GRANOLLERS74727472766670768218400
C.N. VIC-ETB707664746876728416398
PRAT DISTANCE TRIATLO66706864746472748018388
C.T. S.J. ABADESSES7668766672707814386
C.A. IGUALADA646268767810358
CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS686470706610348
SOC ATLETICA CORBERA606062686410324
CLUB TRI-BU747268708292
CLUB TRIATLO SABADELL6066626194
CLUB NATACIO RUBI5860646188
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO62724138
C.N. MATARO70624136
C.N. CATALUNYA76278



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
VEC CYCLING & RUN100848410011010488
A. C. PARETS RAVET BIKE9010010090908812482
TEAM CALELLA TRIATHLON841001008410010478
C. TRIATLO MONTORNES7684100909410454
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY8476786890788614430
CLUB TRIATLÓ LLEIDA7476907274788414416
CAMBRILS CLUB TRIATLO901004194
CLUB TRIATLO VALLIRANA90764170
LA SALLE SPORT78844166
TRIATLO PALLEJA74844162
CENTRE ATLETIC LAIETANIA74784156
C.E. PENEDES COSTA DAURADA78724154
CLUB NATACIO BANYOLES78724154
CLUB TRIBANDA TRIATLO70744148
C.N. MOLINS DE REI74684146
TRIATLO L´HOSPITALET66744144
CERCLE SABADELLES 185670684142
CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES60764140
CLUB NATACIO CALDES78280
TG TRIATLO SITGES76278
C.E. SISTRELLS76278
C.N. VILAFRANCA VBSPORTS76278
CERDANYOLA CH72274
CLUB NATACIO VALLDOREIX70272
C.E. PICORNELL70272
CLUB TRIATLO SPARTRIANS66268
T3R TRIATLO66268
W3TRI CLUB ESPORTIU64266
CLUB VO2 - SURAL62264



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO GRANOLLERS10010090747810010010016516
C.N. REUS PLOMS788478100100909011016506
PRAT DISTANCE TRIATLO9090100908478908410018488
C.T. S.J. ABADESSES84849084847812438
CLUB TRIATLÓ LLEIDA 787876749410410
C.A. IGUALADA84784166
CERRR IGUALADA76764156
C.E. TRILERCAVONS TERRES DE L´EBRE76278
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY76278
CLUB NATACIO VALLDOREIX72274

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32