RANQUING TEMPORADA 2014-2015»

CLUBS DIVISIÓ D'HONOR (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO LLUÇANES00000000010504
CLUB MEDINA TRIATLO00000000010490
T-BIKES CLUB TRIATLO00000000010440
C.N. REUS PLOMS00000000010430
CLUB TRIATLO GRANOLLERS00000000010424
PRAT TRIATLO 199400000000010400
TEAM CALELLA TRIATHLON00000000010380
CLUB NATACIO BANYOLES00000000010376
CERRR IGUALADA00000000010374
CAMBRILS CLUB TRIATLO00000000010362
CLUB TRI5U0000000006220
C.N. VIC-ETB0000000006202



CLUBS DE Ia. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
C.A. IGUALADA00000000010520
CLUB TRIATLO SABADELL00000000010484
SOCIETAT ATLETICA CORBERA00000000010402
CERDANYOLA CH00000000010400
CLUB ESPORTIU Z50000000008364
TRIACTIVA L`AMETLLA DEL VALLÈS0000000008306
CLUB TRIATLO MALGRAT0000000006236
CLUB TRIATLO LLEIDA 0000000006230
CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY0000000006214
CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA0000000004180
OPTIMS CLUB TRIATLO0000000004174
GAVA TRIATLO0000000004156
C. TRIATLO MONTORNES0000000004142
C.E. RAYOTEAM0000000004142
TRI+9 EL MASNOU000000000276
TG TRIATLO SITGES000000000268
C.A. LES TORTUGUES000000000268
C.N. VILAFRANCA 000000000268
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO000000000266



CLUBS DE IIa. DIVISIÓ (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS MASCULINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
C.E. PEDALA.CAT BALAGUER00000000010504
CLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVÀS0000000006300
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC0000000006286
CLUB TRIBANDA TRIATLO0000000004184
FLOR DE TRIATLÓ0000000002112
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA0000000002100
C.E. PENEDES COSTA DAURADA000000000286
TGCBINN000000000286
CLUB ESPORTIU PRORUNNERS000000000280
CLUB TRIATLO CORNELLA000000000280
CLUB NATACIO SITGES000000000280



CLUBS FEMENINS (les puntuacions en vermell son les que compten per la classificació final)

CLUBS FEMENINS.............................TAVÈRN.AMETLL.ANDREU.ÒDENA.CABRIL.MATARÓ.PÈLAGS.TEIÀ.VALLFO.BONUSPUNTS
CLUB TRIATLO GRANOLLERS00000000010488
CERDANYOLA CH00000000010408
TEAM CALELLA TRIATHLON00000000010392
C.N. REUS PLOMS0000000008388
FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC0000000008376
PRAT TRIATLO 19940000000008338
CERRR IGUALADA0000000008312
C.A. IGUALADA0000000006278
TG TRIATLO SITGES0000000006218

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32